Rozkład jazdy linii podmiejskich

Rozkład jazdy - linie podmiejskie

obowiązuje od 13 grudnia 2021 r., w dni robocze od poniedziałku do piątku

UWAGA!
Kolorem niebieskim zaznaczono nowe godziny odjazdów obowiązujące od 13 grudnia 2021 r.
Pozostałe kursy pozostają bez zmian. Zmiany dotyczą linii: 1, 2, 3, 4, 5 i 6.

Linia 1 (Karszów)
Strzelin Dworzec | 5:20 6:50 7:40 9:00 12:30
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa | 5:21 6:51 7:41 9:01 12:31
Strzelin Przedszkolna | 5:22 6:52 7:42 9:02 12:32
Strzelin Wrocławska/Szpital | 5:23 6:53 7:43 9:03 12:33
Strzelin Wolności/Wrocławska | 5:24 6:54 7:44 9:04 12:34
Strzelin Ząbkowicka/UMiG | 5:26 6:56 7:46 9:06 12:36
Strzelin Ząbkowicka 4:35 5:27 6:57 7:47 9:07 12:37
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego 4:36 5:28 6:58 7:48 9:08 12:38
Mikoszów/Szybalskiego 4:38 5:30 7:00 7:50 9:10 12:40
Mikoszów 4:40 5:32 7:02 7:52 9:12 12:42
Dobrogoszcz 4:46 5:38 7:08 7:58 9:18 12:48
Karszów I 4:52 5:44 7:14 8:04 9:24 12:54
Karszów II 4:54 5:46 7:16 8:06 9:26 12:56
Karszów III | | 7:17 8:07 9:27 12:57
Karszów II 4:55 5:47 7:18 8:08 9:28 12:58
Karszów I 4:56 5:48 7:19 8:09 9:29 12:59
Piotrowice II 5:01 5:53 7:24 8:14 9:34 13:04
Piotrowice 5:02 5:54 7:25 8:15 9:35 13:05
Mikoszów 5:06 5:58 7:29 8:19 9:39 13:09
Pęcz I 5:08 6:00 7:31 8:21 9:41 13:11
Pęcz II 5:09 6:01 7:32 8:22 9:42 13:12
Szczawin/Borowska 5:11 6:03 7:34 8:24 9:44 13:14
Strzelin Borowska/Dworzec 5:12 6:04 7:35 8:25 9:45 13:15
Strzelin Dzierżoniowska/Kamienna 5:13 6:05 7:36 8:26 9:46 13:16
Strzelin Bolka I Świdnickiego 5:14 6:06 7:37 8:27 9:47 13:17
Strzelin Dworzec 5:15 6:07 7:38 8:28 9:48 13:18
# Miesiąc Dzień Nazwa święta
1 Styczeń 1.I Nowy Rok
2 Styczeń 6.I Trzech Króli
3 Kwiecień Wielka Sobota Wielka Sobota
4 Kwiecień Poniedziałek Wielkanocny Poniedziałek Wielkanocny
5 Maj 1.V Święto Pracy
6 Maj 2.V Dzień Flagi Narodowej
7 Maj 3.V Święto Konstytucji 3 Maja
8 Czerwiec Boże Ciało Boże Ciało
9 Sierpień 15.VIII Święto Wojska Polskiego
10 Listopad 1.XI Wszystkich Świętych
11 Listopad 11.XI Narodowe Święto Niepodległości
12 Grudzień 25.XII Wigilia
13 Grudzień 26.XII Boże Narodzenie