Wybory do Sejmu i Senatu RP

Rozkład jazdy w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego

obowiązuje 9 czerwca 2024 r.

Linia C
Przywóz do OKW
Powrót z OKW dla Wyborców, którzy przyjechali linią C
Przystanek Kurs I Kurs II
Strzelin Dworzec 11:35 17:35
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa 11:36 17:36
Strzelin Przedszkolna (OKW-2) 11:37 17:37
Strzelin Piastów Śl./Przedszkolna 11:38 17:38
Strzelin Bolka I Świdnickiego 11:39 17:39
Strzelin Energetyków/Dzierżoniowska 11:40 17:40
Szczawin Borowska 11:41 17:41
Strzelin Borowska/Dworzec 11:42 17:42
Strzelin Dzierżoniowska/Kamienna 11:43 17:43
Strzelin Ząbkowicka/UMiG (OKW-1) 11:44 17:44
Strzelin Ząbkowicka 11:45 17:45
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego 11:46 17:46
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego 11:47 17:47
Strzelin Ząbkowicka 11:48 17:48
Strzelin Ząbkowicka/UMiG (OKW-1) 11:49 17:49
Strzelin Plac Pokoju 11:51 17:51
Strzelin Staromiejska/Okrzei 11:53 17:53
Strzelin Staromiejska/Górzysta (OKW-5) 11:54 17:54
Strzelin Górzysta/Źródlana 11:55 17:55
Strzelin Pułaskiego/Zawadzkiego 11:56 17:56
Strzelin Pułaskiego/Słoneczna 11:57 17:57
Strzelin Woj. Pol./Pułaskiego 11:58 17:58
Strzelin Kopernika/Woj.Polskiego 11:59 17:59
Strzelin Brzegowa/Konopnickiej 12:00 18:00
Strzelin Brzegowa/Szkoła 12:02 18:02
Strzelin Konopnickiej/Prusa (OKW-4) 12:04 18:04
Strzelin Konopnickiej/Straż Poż. 12:05 18:05
Strzelin Oławska/Wita Stwosza 12:06 18:06
Strzelin Krzepicka/Ogródki 12:07 18:07
Strzelin Krzepicka/Cmentarz 12:08 18:08
Strzelin Krzepicka/Cmentarz 12:08 18:08
Strzelin Krzepicka/Ogródki 12:09 18:09
Strzelin Oławska/Wita Stwosza 12:10 18:10
Strzelin Oławska/Cmentarz (OKW-7) 12:11 18:11
Strzelin Maczka/Cmentarz (OKW-3) 12:12 18:12
Strzelin Wrocławska/Szpital 12:13 18:13
Strzelin Przedszkolna (OKW-2) 12:14 18:14
Strzelin Piastów Śl./Przedszkolna (OKW-2) 12:15 18:15
Strzelin Dworzec 12:16 18:16
Wykaz OKW i linii

Wykaz obwodów głosowania i linii

Wykaz obwodów głosowania i linii

Nr OKW Miejscowość Adres OKW Linia
1 Strzelin Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Plac 1 Maja 10, 57-100 Strzelin D, C, 5, 13
2 Strzelin Przedszkole Miejskie "Kolorowa Kraina", ul. Przedszkolna 1A, 57-100 Strzelin D, C
3 Strzelin Stowarzyszenie Edukacyjne "Slavia", ul. Gen. Grota Roweckiego 1, 57-100 Strzelin D, C
4 Strzelin CKZiU, ul. Stanisława Staszica 5, 57-100 Strzelin D, C
5 Strzelin Hala Sportowa SCSE Sp. z o.o., ul. Staromiejska 64, 57-100 Strzelin D, C
6 Strzelin Strzeliński Ośrodek Kultury, ul. Adama Mickiewicza 2, 57-100 Strzelin  
7 Strzelin Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jana Pawła II 23, 57-100 Strzelin D, C
8 Ludów Polski CKZiU, Ludów Polski 16, 57-100 Strzelin 18
9 Szczawin Świetlica Wiejska, Szczawin, Aleja Lipowa 59, 57-100 Strzelin 1
10 Karszów Świetlica Wiejska, Karszów 54A, 57-100 Strzelin 1
11 Biały Kościół Publiczna Szkoła Podstawowa, Biały Kościół, ul. Kamienna 18, 57-100 Strzelin 5, 13
12 Kazanów Świetlica Wiejska, Kazanów 19, 57-100 Strzelin 5, 13
13 Brożec Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, Brożec 73B, 57-100 Strzelin 8
14 Karszówek Świetlica Wiejska, Karszówek 37, 57-100 Strzelin 6
15 Kuropatnik Publiczna Szkoła Podstawowa, Kuropatnik ul. Szkolna 1, 57-100 Strzelin 7, 17
16 Gęsiniec Świetlica Wiejska, Gęsiniec, ul. Świerkowa 5A, 57-100 Strzelin 5
17 Biedrzychów Świetlica Wiejska, Biedrzychów 10B, 57-100 Strzelin 6
18 Gościęcice Świetlica Wiejska, Gościęcice 92B, 57-100 Strzelin 7, 17
19 Pęcz Świetlica Wiejska, Pęcz 28, 57-100 Strzelin 1
20 Pławna Świetlica Wiejska, Pławna ul. Kasztanowa 45, 57-100 Strzelin 8

Rozkład jazdy w obwodach głosowania

obowiązuje 9 czerwca 2024 r.

Klikając na przycisk można pobrać uproszczony rozkład jazdy autobusów obowiązujący w dniu wyborów samorządowych, dedykowany wyborcom mieszkającym w miejscowościach, które przypisane są do odpowiednich Obowodowych Komisji Wyborczych.

Informacja o prawie do bezpłatnego transportu do lokali wyborczych

wyborców niepełnosprawnych

Powyższe informacje zostały opublikowane 13 maja 2024 r. na na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Strzelinie w zakładce:
Wybory > Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024